Kuglački klub Beli Manastir otvorio prvenstvenu sezonu 2020/21. pobjedom

Kuglački klub  Beli Manastir, osnovan početkom Srpnja 2020. godine, svoje trenažne i natjecateljske aktivnosti obavlja na kuglani u Belišću.

Dana 04.listopada 2020.godine odigrao je prvu prvenstvenu utakmicu u sklopu 1.kola u 3.HKL Istok – zona Osijek u natjecateljskoj 2020/21. godini, protiv naših prijatelja iz KK Darda i zasluženo pobijedio rezultatom 7:1. Čestitke svima koji su nastupali, posebno Mireli koja je donijela pobjedu u srazu s suparničkim igračem, a najviše čestitamo najboljem igraču utakmice, gospodinu Pavle Majstrenko, našem najstarijem članu, koji je kao vino, što stariji to bolji. Tu je i naš trener Milica Pavlic, a i suci su bili naši Baranjci, gospodin Goran Mlinarec /glavni sudac/ i naš član Zoran Lozančić koji stažira za suca. Čestitamo igračima KK Darda na ugodnom druženju u zanimljivoj i neizvjesnoj utakmici u kojoj je došlo i do ozljede gostujućeg igrača Strmečkog, kojem želimo brzi oporavak. Sve u svemu čestitke svima.