KK Beli Manastir – KK Zara – Auto Matrix 2:6

Kuglački klub Beli Manastir je dana 18.listopada 2020.g. ugostio momčad KK Zara – Auto Matrix iz Osijeka na kuglani u Belišću i zabilježio drugi prvenstveni poraz. Ne možemo reći da su naši natjecatelji briljirali, ali su zato gosti bili više nego dobri i na kraju zasluženo pobijedili, na čemu im čestitamo. Naš drugi poraz je došao zbog slabog izdanja naša dva igrača, od kojih smo očekivali više /Pavlic-Majstrenko/, a i Drvoderić M. i Laczo Z. nisu bili na visini svoga prosjeka, ali svi imaju pravo na loš dan, a na njima je da analiziraju, zašto je to bio jučerašnji. Svijetle točke ovog susreta su bili standardno dobar Daniel Peter, a najsvjetlija točka je bila Mirela Konig koja ima treći rezultat od naših igrača. Čestitamo Mireli i Danielu, a svima ostalima želimo bolji rezultat u nastavku prvenstva. Upravo smo dobili obavijest da je odustao od natjecanja KK Orahovica, žao nam je zbog njih i želimo da se brzo konsolidiraju i uključe u natjecanje u idućoj natjecateljskoj godini.

http://www.kuglacki-savez-os.hr/assets/files/26310_3-hkli-os-izvjestaj-kola-18-10-2020-pdf.pdf

 

https://natjecanja.hos-cvf.hr/index.php?rubrika=utakmica&natjecanje=1742