Kuglački turnir povodom obilježavanja dana Grada Belog Manastira – Sveti Martin

Povodom obilježavanja dana Grada Belog Manastira /Sveti Martin/, organizirati ćemo turnir u kuglanju između KK Beli Manastir, KK Belišće, KK Željezničar /Belišće/ i MP Bowling.

Odigrati će se i revijalni susret između KK Beli Manastir i ženskog kuglačkog kluba „MLAKA“ Rijeka, višestruke državne prvakinje i pobjednice KUP-a Hrvatske, pobjednice svjetskog KUP-a 2019.g., članice kluba su reprezentativke Hrvatske, koje su pobjednice svjetskog prvenstva 2019 godine održanog u Češkoj.

Pobjednik turnira je ekipa /4 igrača/, koja u disciplini 4×120 hitaca, ima najviše srušenih čunjeva i  nagrađuje se prijelaznim peharom, peharom za 1.mjesto te 4 zlatne medalje.

Drugoplasirana i trećeplasirana ekipa nagrađuju se peharom i četiri medalje /srebro i bronca/.

Igrača koji postigne najbolji rezultat očekuje posebna nagrada.

Propozicije turnira su sukladne Pravilniku o kuglanju na 9 čunjeva Hrvatskog kuglačkog saveza.

Svim sudionicima želimo dobar rezultat i zahvaljujemo na sudjelovanju, a posebna nam je čast zahvaliti ženskom kuglačkom klubu “MLAKA” Rijeka i predsjedniku kluba i Hrvatskog kuglačkog saveza Tončiju Mikac za prihvaćanje poziva na odigravanje revijalne utakmice protiv našeg kluba.

Daniel Peter,predsjednik