POZIV ZA PRIJAVU NA NATJECANJE – BARANJSKA KUGLAČKA LIGA 2022. – TOS KNEŽEVO – KK BELI MANASTIR – ŠNK POLET KARANAC

 

                                                                        ŠNK Polet Karanac i Kuglački klub Beli Manastir organiziraju natjecanje u kuglanju na dvostaznoj kuglani u Karancu

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                            BARANJSKA KUGLAČKA LIGA 2022. – TOS KNEŽEVO

 

 

 

 

                                                                                                                                                                                             KK Beli Manastir-ŠNK Polet Karanac

 P R O P O Z I C I J E

Natjecanje se odigrava u ligi po jednostrukom bod sustavu u disciplini 4 x 60 hitaca, svaki igrač  2 x 30 hitaca (2 x 15 pune i  2 x 15 čišćenje).

Pravo nastupa za ekipe imaju  igrači/ce stariji/e od 14 godina u muškoj, ženskoj ili mješovitoj kombinaciji i nema ograničenja kod nastupa registriranih igrača/ica.

Organizator natjecanja će utvrditi lige s obzirom na broj prijavljenih ekipa u određenoj konkurenciji. Najmanji broj prijavljenih igrača/ica u jednoj ekipi je četiri (4), a najviše šest (6) igrača/ica.

Ekipe su obavezne prijaviti sastav 10 minuta prije početka utakmice. Novi igrač/ica može se prijaviti u natjecanje neposredno prije odigravanja kola/utakmice, prema utvrđenom rasporedu uz doplatu 50,00 kn po prijavljenom igraču.

Igrač/ica koji je nastupio za neku od ekipa u tekućoj sezoni, ne može nastupiti za drugu ekipu.

Svaki igrač/ica, glede zdravstvene sposobnosti, dužan je potpisati izjavu o nastupanju na vlastitu odgovornost, te privolu za korištenje osobnih podataka, a za maloljetne sudionike izjavu i privolu potpisuje roditelj ili staratelj.

Nakon završetka natjecanja u liga sustavu, ekipe plasirane od 1-4 mjesta razigravaju u /polufinalu/:1-4 i 2-3 i u finalu pobjednici iz polufinalnih susreta igraju za 1.mjesto, a poraženi iz polufinalnih susreta, igraju za 3.mjesto.

KOTIZACIJA ZA NATJECANJE IZNOSI 300,00 kn po prijavljenoj ekipi, uplaćuje se prilikom prijave ekipe, a ZAKUP STAZA IZNOSI 100,00 kn po utakmici uplaćuje se prije svakog nastupa ekipe na utakmici.

EKIPE SE PRIJAVLJUJU PUTEM OBRASCA PRIJAVE koja se nalazi na  kkbelimanastir.hr/…/Baranjska-kuglacka-liga-TOS-Knezevo-KK-Beli-Manastir-SNK-Polet-Karanac-2022.docx

Nakon što PRIJAVU snimite u Vaše računalo, ispunite je s potrebnim podacima, ponovo snimite promjene i pošaljite na  kuglackiklubbelimanastir@gmail.com ili  možete doći osobno i prijaviti ekipu u KK Beli Manastir, Školska 3, te uplatiti kotizaciju, kod Voditelja lige.

PRIJAVE SE PRIMAJU ZAKLJUČNO do 04. travnja 2022.g. nakon toga ćemo objaviti raspored natjecanja.

U slučaju nedovoljnog broja prijavljenih ekipa, organizator će produžiti rok za primanje prijava.

ORGANIZATOR IMA PRAVO IZMJENE OVIH PROPOZICIJA.

Detaljne informacije kod Voditelja lige, Zlatko Novak /0989776372/

Suci: Pavle Majstrenko, Mirela König

                KK Beli Manastir                                                  ŠNK Polet Karanac

                 Mirela König                                                             Jozo Antić